W dniach 4-9 lipca br., w Berlinie, odbył się.czterdziesty Kongres Europejskiej Federacji Towarzystw Biochemicznych W czasie kongresu Rada FEBS wybrała prof. Adama Szewczyka, wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, na 3 letnią kadencje do Komitetu Finansowego FEBS.

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.