Więcej informacji oraz link do streszczeń w zakładce: Towarzystwo/Zjazdy PTBioch

Informacje o Laureatach bieżących edycji nagród, znajdują się w zakładce: Nagrody i Stypendia

Inaugurację otwarcia poprowadził Przewodniczący Kongresu BIO2018 prof. dr hab. Andrzej C. Składanowski

Stoisko FEBS, od lewej: przedstawicielka firmy TwK, następnie dr Małgorzata Iciek i prof. dr. hab. Piotr Laidler - Przewodniczący 44 Kongresu FEBS, który odbędzie sie w 2019 roku, w Krakowie - ZAPRASZAMY!

Walne Zgromadzenie Członków PTBioch, które otworzył Prezes Polskiego Towarzystwa Biochemicznego prof. dr hab. Andrzej B. Legocki

Od lewej: prof. dr hab. Adam Szewczyk (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie), prof. dr hab. Ewa Łojkowska (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii GUMed) i prof. dr hab. Bożena Kamińska-Kaczmarek (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie).

ODSZEDŁ PROFESOR STANISŁAW R. SZALA

W dniu 9 listopada 2018 r. zmarł w Gliwcach prof. dr hab. Stanisław Ryszard Szala, naukowiec związany przez całe swoje twórcze życie z Instytutem Onkologii w Gliwicach.  Swego Ucznia, i Wspólpracownika wspomina Profesor - Senior Mieczyslaw Chorąży. Pochylamy głowę w zadumie!   PROFESSOR STANISŁAW RYSZARD...

Konferencja z okazji 250 rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego, Grodno

W dniach od 7 do 10 listopada delegacja Polskiego Towarzystwa Biochemicznego wzięła udział w trójstronnej konferencji naukowej poświęconej 250 rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego, która odbyła się w Grodnie na Białorusi.