XXXIV Konferencja Naukowa ROŚLINY OLEISTE – POSTĘPY W GENETYCE, HODOWLI, TECHNOLOGII I ANALITYCE LIPIDÓW jest organizowana w dniach 10-11 kwietnia 2018 r. przez Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Poznaniu oraz Zakład Chemii Żywności i Analizy Instrumentalnej ITŻPR Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczy w Poznaniu.

Obrady odbędą się w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a.

Informacje szczegółowe: http://skylark.up.poznan.pl/events/ro%C5%9Bliny-oleiste-%E2%80%93-post%C4%99py-w-genetyce-hodowli-technologii-i-analityce-lipid%C3%B3w

FEBS Education Seasonal Webinar

FEBS Education Committee is inviting you to a scheduled FEBS Education Seasonal Webinar. Please note the attached program for FEBS Education Committee Autumn Webinar which will take place on Dec 2, 2021 / Thursday / 16:00-17:00 CET...