Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych Pomorskiego Uniwersytety Medycznego w Szczecinie ma zaszczyt zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów Medycyny Laboratoryjnej pt.: „Współczesna medycyna laboratoryjna”. Konferencja odbędzie się 24 marca 2018 roku, o godzinie 9:00 w audytorium im. Prof. Stanisława Skoczowskiego Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, znajdującego się przy ul. 26 kwietnia 10 w Szczecinie.

Podczas ośmiu, prezentowanych przez wybitnych specjalistów  wykładów, zostaną przybliżone najnowsze osiągnięcia z szerokiej dziedziny, jaką jest medycyna laboratoryjna. Dodatkowo udział w konferencji zostanie nagrodzony punktami edukacyjnymi: dla lekarzy - 3,0pkt; dla diagnostów 3,3pkt.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową http://konferencja.stdl.pl Zachęcamy także do zapoznania się z załączonymi ulotkami.

Uczestnicy sesji plakatowej, absolwenci, diagności laboratoryjni, lekarze bądź przedstawiciele innego zawodu medycznego wnoszą opłatę w wysokości 20 zł, natomiast studenci, doktoranci - 15 zł.

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar - "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I "

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na kolejną sesję wykładową zatytułowaną "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I ". Webinar on-line odbędzie się 11 kwietnia 2024 r., o godz. 12:00