Z prawdziwym żalem przyjmujemy smutną wiadomość i przekazujemy ją społeczności biochemików.
W Łodzi, dnia 21 marca b.r.zmarł  Prof. dr hab. n. med. Janusz Greger, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, aktywny także w strukturach Zarządu Głównego w kadencjach wcześniejszych, były kierownik Katedry Biochemii Lekarskiej Akademii Medycznej w Łodzi, a także były prorektor Uczelni oraz prodziekan Wydziału Lekarskiego AM w Łodzi.

Zachowując Go w serdecznej pamięci pochylamy głowy!

Rodzinie Zmarłego Profesora, Współpracownikom, Przyjaciołom, Znajomym składamy głębokie słowa współczucia;
nasze środowisko straciło zasłużonego naukowca i wychowawcę młodzieży akademickiej.

9 Mitochondrion on-line

Konferencja 9th MITOCHONDRION 2021 on-line Zapraszamy do wzięcoia udziału w Konferencji “9th MITOCHONDRION 2021 on-line”. Odbędzie się ona 27 stycznia 2021 na platformie ZOOM WEBINAR. Konferencja odbędzie się w języku angielskim. Termin na nadsyłanie streszczeń do krótkich prezentaji ustnych mija...