logo PTBIOCH

logo FEBS

 

Jubilat i grono naukowców oraz pracowników Instytutu Onkologii w Gliwicach gromadzili się przed salą, a później w jej przestrzeni, w ktorej ogromny ekran monitora pozwalał, w dobie pandemii, na osobiste nie bardzo liczne i gromadne w trybie on line, przybycie gości z życzeniami, wiązankami kwiatów,  serdecznymi wspomnieniami i wzruszającymi rozmowami...

Spotkanie trwające ponad póltorej godziny przygotowała i prowadziła Pani prof. Joanna Rzeszowska.

Panie Profesorze, jak powiedział, prof. Andrzej Legocki, przezes Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, w tym Pana dniu uroczystym, trwało piękne święto polskiej i światowej biochemii. Zgromadzeni przed monitiotami komputerów byliśmy świadkami niezwykłego wydarzenia, mieliśmy honor i zaszczyt współuczestniczyć w Pana wielkim i ważnym święcie!

Nieustające życzenia pozostawania w znakomitym zdrowiu i satysfakcji z niekończącego się działania naukowego i popularyzatorskiego na rzecz nauki! 

Ad multos annos, Panie Profesorze!

 

Link do transmisji uroczystości Jubileuszowej Pana Prof. Mieczysława Chorążego:

 

 

banner strona

febs 2019

2018AdvCourseZ ŻYCIA TOWARZYSTWA

Art & Science

Art & Science "Sztuka powstania życia".

W dniach od 29 kwietnia do 23 maja 2021 roku odbywa się w galerii Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie pierwsza wystawa czwartego projektu Art & Science "Sztuka powstania życia".

więcej więcej