logo PTBIOCH

logo FEBS

nob 2020 1t

 

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy do wysłuchania kolejnego webinaru zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne, który odbędzie się 15 października 2020, o godz. 13:00, na platformie ZOOM_WEBINAR.

 

Wykład pt. "Metody obrazowania proteaz w układach biologicznych", zostanie wygłoszony przez prof. dr hab. Marcina Drąga z  Politechniki Wrocławskiej; Instytutu Chemii Organicznej, Biochemii i Biotechnologii. Osoby zainteresowane wykładem prof. Marcina Drąga prosimy o rejestrację (ilość miejsc ograniczona):

https://zoom.us/webinar/register/WN_AYpmW0ekQ1-ene2IFzrpJQ

 

Jednocześnie informujemy, że wykład będzie transmitowany również poprzez live streaming na portalu FACEBOOK Polskiego Towarzystwa Biochemicznego:

https://www.facebook.com/ptbioch .  

banner strona

febs 2019

2018AdvCourseZ ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Zmarła prof. dr hab. Hanna Strzelecka-Gołaszewska

Zmarła prof. dr hab. Hanna Strzelecka-Gołaszewska

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że 13 kwietnia odeszła nagle prof. Hanna Strzelecka-Gołaszewska, światowej sławy biochemik, osoba przez pół wieku współtworząca Instytut Nenckiego.

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

Kanał Towarzystwa na YouTube

Kanał Towarzystwa na YouTube

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele, śpieszymy powiadomić, że w obecnej sytuacji, gdy jedyną bezpieczną metodą na wysłuchanie wykładu jest form webminaru, Polskie Towarzystwo Biochemiczne postanowiło utworzyć kanał na platformie YouTube by prezentować utrwalone wystąpienia zapraszanych przez...

więcej więcej