• 19th  FEBS Young Scientists' Forum (YSF), który odbędzie się w Krakowie w dniach 3 - 6 lipca 2019
  • 44th FEBS Congress, który odbędzie się w Krakowie w dniach 6 - 11 lipca 2019 - termin wstępnej rejestracji do 12 kwietnia

Więcej informacji dotyczących obu wydarzeń znajduje się na stronie tegorocznego kongresu: https://2019.febscongress.org/

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.