Więcej informacji oraz link do streszczeń w zakładce: Towarzystwo/Zjazdy PTBioch

Informacje o Laureatach bieżących edycji nagród, znajdują się w zakładce: Nagrody i Stypendia

Inaugurację otwarcia poprowadził Przewodniczący Kongresu BIO2018 prof. dr hab. Andrzej C. Składanowski

Stoisko FEBS, od lewej: przedstawicielka firmy TwK, następnie dr Małgorzata Iciek i prof. dr. hab. Piotr Laidler - Przewodniczący 44 Kongresu FEBS, który odbędzie sie w 2019 roku, w Krakowie - ZAPRASZAMY!

Walne Zgromadzenie Członków PTBioch, które otworzył Prezes Polskiego Towarzystwa Biochemicznego prof. dr hab. Andrzej B. Legocki

Od lewej: prof. dr hab. Adam Szewczyk (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie), prof. dr hab. Ewa Łojkowska (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii GUMed) i prof. dr hab. Bożena Kamińska-Kaczmarek (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie).

Spotkania Młodych w O/Poznańskim - BIOSFERA

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów wydarzenia, Studenckiego Koła "Biosfera" przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uprzejmie informuję o zbliżającej się 10. edycji wykładów otwartych z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu. Tegoroczne spotkania odbędą się 27 kwietnia b.r., w sobotę, w Sali...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.