Więcej informacji oraz link do streszczeń w zakładce: Towarzystwo/Zjazdy PTBioch

Informacje o Laureatach bieżących edycji nagród, znajdują się w zakładce: Nagrody i Stypendia

Inaugurację otwarcia poprowadził Przewodniczący Kongresu BIO2018 prof. dr hab. Andrzej C. Składanowski

Stoisko FEBS, od lewej: przedstawicielka firmy TwK, następnie dr Małgorzata Iciek i prof. dr. hab. Piotr Laidler - Przewodniczący 44 Kongresu FEBS, który odbędzie sie w 2019 roku, w Krakowie - ZAPRASZAMY!

Walne Zgromadzenie Członków PTBioch, które otworzył Prezes Polskiego Towarzystwa Biochemicznego prof. dr hab. Andrzej B. Legocki

Od lewej: prof. dr hab. Adam Szewczyk (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie), prof. dr hab. Ewa Łojkowska (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii GUMed) i prof. dr hab. Bożena Kamińska-Kaczmarek (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie).

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.