Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskiej Konferencji Mięśniowej w dniach 21 do 25 września 2015 w Warszawie.
Głównym polskim współorganizatorem Konferencji jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne.
Zachęcamy do pobierania i rozpowszechniania poniższego plakatu Konferencji. Zapraszamy również na stronę www.emc2015.org.pl

EMC 2015 Poster

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.