MIT Enterprise Forum Poland rozpoczyna nabór do kolejnej edycji programu akceleracji startupów, realizowanego w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych – Massachusetts Institute of Technology. W ramach projektu pomocy początkującym przedsiębiorcom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, zrealizowanym w ramach rządowego programu Start In Poland, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 200 tys. zł. oraz wsparcie w postaci usług o wartości do 50 tys. zł.

Celem projektu jest pomoc startupom, które rozwijają unikalne technologie, w przyspieszeniu procesu komercjalizacji proponowanych rozwiązań. Innowacyjne polskie mikro i małe firmy mogą składać dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem strony internetowej mitefpoland.org od 1 marca do 15 maja 2017 roku.

Obszerne informacje na stronie: http://mitefpoland.org/programu-akceleracji/

FEBS 2017 BANNER

baner ifpan ppa

eb 2017