XVII konferencja naukowo-szkoleniowa z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych pod hasłem „Udar mózgu. Doustne antykoagulanty. Przeciwciała antyfosfolipidowe” odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2017 r., w godz. 10:00-15:00 w gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Rybacka 1 w Szczecinie.

Organizatorami są Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych I Geriatrii, Samodzielna Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Szczegóły organizacyjne, możliwość rejestracji pod adresem: https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/postepy-w-diagnostyce-chorob-autoimmunologicznychudar-mozgu.-doustne-antykoagulanty.-przeciwciala-antyfosfolipidowe

Wydarzenie w O/Toruńskim

Oddział Toruński zaprasza na otwarte spotkanie naukowe, 26 października o godzinie 11:00 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UMK w Toruniu. Prof. dr hab. Jan Barciszewski z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu wygłosi wykład zatytułowany ”Początki molekularnych nauk o życiu....

Konkurs na Redaktora Naczelnego Postępów Biochemii