Organizatorzy z Pomorskiego Uniwersytetu Meycznego serdecznie zapraszają zainteresowanych do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych. Współwystępowanie chorób autoimmunizacyjnych - spojrzenie interdyscyplinarne". Spotkanie odbędzie się 10 marca 2018 r. w auli Rektoratu PUM w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1, w godzinach 10.00 - 15.00.

Szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie konferencji http://konferencja.szczecin.pl/

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.