Organizatorzy z Pomorskiego Uniwersytetu Meycznego serdecznie zapraszają zainteresowanych do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych. Współwystępowanie chorób autoimmunizacyjnych - spojrzenie interdyscyplinarne". Spotkanie odbędzie się 10 marca 2018 r. w auli Rektoratu PUM w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1, w godzinach 10.00 - 15.00.

Szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie konferencji http://konferencja.szczecin.pl/

XXII GLIWICE SCIENTIFIC MEETINGS

XXII Gliwickie Spotkania Naukowe już niedługo, w dniach 16 - 17 listopada 2018 r. Cykliczne wydarzenie naukowe umieszczane od lat w dorocznym, nie tylko polskim kalendarzu konferencyjnych spotkań ma szczegółowy program i znamienitych wykładowców; link poniżej!...

Konkurs na Redaktora Naczelnego Postępów Biochemii