Organizatorzy z Pomorskiego Uniwersytetu Meycznego serdecznie zapraszają zainteresowanych do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych. Współwystępowanie chorób autoimmunizacyjnych - spojrzenie interdyscyplinarne". Spotkanie odbędzie się 10 marca 2018 r. w auli Rektoratu PUM w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1, w godzinach 10.00 - 15.00.

Szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie konferencji http://konferencja.szczecin.pl/

FEBS2018

"O nauce w Polsce – zamyślenie"

W siedzibie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w końcu stycznia b.r. odbyła się premiera książki wieloletniego prezesa FNP prof. Macieja W. Grabskiego pt. „O nauce w Polsce – zamyślenie”  z udziałem znakomitości polskiej nauki. Książka zawiera zbiór refleksji napisanych i wygłoszonych przez prof....