XXXIV Konferencja Naukowa ROŚLINY OLEISTE – POSTĘPY W GENETYCE, HODOWLI, TECHNOLOGII I ANALITYCE LIPIDÓW jest organizowana w dniach 10-11 kwietnia 2018 r. przez Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Poznaniu oraz Zakład Chemii Żywności i Analizy Instrumentalnej ITŻPR Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczy w Poznaniu.

Obrady odbędą się w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a.

Informacje szczegółowe: http://skylark.up.poznan.pl/events/ro%C5%9Bliny-oleiste-%E2%80%93-post%C4%99py-w-genetyce-hodowli-technologii-i-analityce-lipid%C3%B3w

FEBS2018

"O nauce w Polsce – zamyślenie"

W siedzibie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w końcu stycznia b.r. odbyła się premiera książki wieloletniego prezesa FNP prof. Macieja W. Grabskiego pt. „O nauce w Polsce – zamyślenie”  z udziałem znakomitości polskiej nauki. Książka zawiera zbiór refleksji napisanych i wygłoszonych przez prof....