XXXIV Konferencja Naukowa ROŚLINY OLEISTE – POSTĘPY W GENETYCE, HODOWLI, TECHNOLOGII I ANALITYCE LIPIDÓW jest organizowana w dniach 10-11 kwietnia 2018 r. przez Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Poznaniu oraz Zakład Chemii Żywności i Analizy Instrumentalnej ITŻPR Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczy w Poznaniu.

Obrady odbędą się w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a.

Informacje szczegółowe: http://skylark.up.poznan.pl/events/ro%C5%9Bliny-oleiste-%E2%80%93-post%C4%99py-w-genetyce-hodowli-technologii-i-analityce-lipid%C3%B3w

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.