XXXIV Konferencja Naukowa ROŚLINY OLEISTE – POSTĘPY W GENETYCE, HODOWLI, TECHNOLOGII I ANALITYCE LIPIDÓW jest organizowana w dniach 10-11 kwietnia 2018 r. przez Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Poznaniu oraz Zakład Chemii Żywności i Analizy Instrumentalnej ITŻPR Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczy w Poznaniu.

Obrady odbędą się w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a.

Informacje szczegółowe: http://skylark.up.poznan.pl/events/ro%C5%9Bliny-oleiste-%E2%80%93-post%C4%99py-w-genetyce-hodowli-technologii-i-analityce-lipid%C3%B3w

XXII GLIWICE SCIENTIFIC MEETINGS

XXII Gliwickie Spotkania Naukowe już niedługo, w dniach 16 - 17 listopada 2018 r. Cykliczne wydarzenie naukowe umieszczane od lat w dorocznym, nie tylko polskim kalendarzu konferencyjnych spotkań ma szczegółowy program i znamienitych wykładowców; link poniżej!...