Organizatorzy zapraszają lekarzy i studentów zainteresowanych onkologią (onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, radioterapia, ginekologia onkologiczn, patomorfologi) na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Szkoleniową Innowacje w Onkologii, która odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w auli Rektoratu PUM w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1.
Wykład inauguracyjny wygłosi Katarzyna Głowala – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Program Konferencji Szkoleniowej „Innowacje w Onkologii”

Więcej informacji:

FEBS2018

"O nauce w Polsce – zamyślenie"

W siedzibie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w końcu stycznia b.r. odbyła się premiera książki wieloletniego prezesa FNP prof. Macieja W. Grabskiego pt. „O nauce w Polsce – zamyślenie”  z udziałem znakomitości polskiej nauki. Książka zawiera zbiór refleksji napisanych i wygłoszonych przez prof....

Z ŻYCIA BIOCHEMII

(Bio)chemia w pincie Guinessa

Andy Brunning zgłębia gorycz i pienistość słynnego piwa..

Wspomnienie z BIO 2014

Przypomnijmy sobie jak było, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Kongresu Bio 2014