Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych Pomorskiego Uniwersytety Medycznego w Szczecinie ma zaszczyt zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów Medycyny Laboratoryjnej pt.: „Współczesna medycyna laboratoryjna”. Konferencja odbędzie się 24 marca 2018 roku, o godzinie 9:00 w audytorium im. Prof. Stanisława Skoczowskiego Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, znajdującego się przy ul. 26 kwietnia 10 w Szczecinie.

Podczas ośmiu, prezentowanych przez wybitnych specjalistów  wykładów, zostaną przybliżone najnowsze osiągnięcia z szerokiej dziedziny, jaką jest medycyna laboratoryjna. Dodatkowo udział w konferencji zostanie nagrodzony punktami edukacyjnymi: dla lekarzy - 3,0pkt; dla diagnostów 3,3pkt.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową http://konferencja.stdl.pl Zachęcamy także do zapoznania się z załączonymi ulotkami.

Uczestnicy sesji plakatowej, absolwenci, diagności laboratoryjni, lekarze bądź przedstawiciele innego zawodu medycznego wnoszą opłatę w wysokości 20 zł, natomiast studenci, doktoranci - 15 zł.

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.