Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Mini-sympozjum "New Targets in Mitochondria" organizowane przez Oddziały Warszawskie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego oraz Polskiego Towarzystwa Biofizycznego.

Mini-sympozjum odbędzie się 3 października 2018 ro godzinie 9:55 w sali konferencyjnej Centrum Neurobiologii Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego,
Pasteura 3, 02-093 Warszawa.

Program załączono w pliku pdf. Minisympozjum odbędzie się w j. angielskim.

Wstęp wolny po rejestracji przez Facebook: New Targets in Mitochondria, z pliku pdf lub przez link poniżej:

Organizatorzy: Piotr Bednarczyk, Aleksandra Sęk, Rafał Kampa

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.