Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Mini-sympozjum "New Targets in Mitochondria" organizowane przez Oddziały Warszawskie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego oraz Polskiego Towarzystwa Biofizycznego.

Mini-sympozjum odbędzie się 3 października 2018 ro godzinie 9:55 w sali konferencyjnej Centrum Neurobiologii Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego,
Pasteura 3, 02-093 Warszawa.

Program załączono w pliku pdf. Minisympozjum odbędzie się w j. angielskim.

Wstęp wolny po rejestracji przez Facebook: New Targets in Mitochondria, z pliku pdf lub przez link poniżej:

Organizatorzy: Piotr Bednarczyk, Aleksandra Sęk, Rafał Kampa

Spotkania Młodych w O/Poznańskim - BIOSFERA

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów wydarzenia, Studenckiego Koła "Biosfera" przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uprzejmie informuję o zbliżającej się 10. edycji wykładów otwartych z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu. Tegoroczne spotkania odbędą się 27 kwietnia b.r., w sobotę, w Sali...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.