XXII Gliwickie Spotkania Naukowe już niedługo, w dniach 16 - 17 listopada 2018 r.
Cykliczne wydarzenie naukowe umieszczane od lat w dorocznym, nie tylko polskim kalendarzu konferencyjnych spotkań ma szczegółowy program i znamienitych wykładowców; link poniżej!

Spotkania Młodych w O/Poznańskim - BIOSFERA

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów wydarzenia, Studenckiego Koła "Biosfera" przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uprzejmie informuję o zbliżającej się 10. edycji wykładów otwartych z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu. Tegoroczne spotkania odbędą się 27 kwietnia b.r., w sobotę, w Sali...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.