Zaprasza na wykłady Prof. Łukasza Jaremko i Prof. Mariusza Jaremko (King Abdullah University of Science and Technology, Biological and Environmental Science and Engineering, Thuwal, Saudi Arabia)

• „Revealing the biomacromolecular mechanisms of action - from structure, through dynamics to drug design and beyond”

• „The Universe of flexible molecular systems”

Wykłady odbędą się na Dużej Sali Wykładowej IBE, WNB, Uniwersytetu Wrocławskiego, Kanonia 6/8, dnia 14 stycznia 2019 o godzinie 13:30

Serdecznie pozdrawiam

Dariusz Rakus

University of Wroclaw
Department of Molecular Physiology and Neurobiology
Sienkiewicza 21
50-335 Wroclaw

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.