Zaprasza na wykłady Prof. Łukasza Jaremko i Prof. Mariusza Jaremko (King Abdullah University of Science and Technology, Biological and Environmental Science and Engineering, Thuwal, Saudi Arabia)

• „Revealing the biomacromolecular mechanisms of action - from structure, through dynamics to drug design and beyond”

• „The Universe of flexible molecular systems”

Wykłady odbędą się na Dużej Sali Wykładowej IBE, WNB, Uniwersytetu Wrocławskiego, Kanonia 6/8, dnia 14 stycznia 2019 o godzinie 13:30

Serdecznie pozdrawiam

Dariusz Rakus

University of Wroclaw
Department of Molecular Physiology and Neurobiology
Sienkiewicza 21
50-335 Wroclaw

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.