Z prawdziwym żalem przyjmujemy smutną wiadomość i przekazujemy ją społeczności biochemików.
W Łodzi, dnia 21 marca b.r.zmarł  Prof. dr hab. n. med. Janusz Greger, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, aktywny także w strukturach Zarządu Głównego w kadencjach wcześniejszych, były kierownik Katedry Biochemii Lekarskiej Akademii Medycznej w Łodzi, a także były prorektor Uczelni oraz prodziekan Wydziału Lekarskiego AM w Łodzi.

Zachowując Go w serdecznej pamięci pochylamy głowy!

Rodzinie Zmarłego Profesora, Współpracownikom, Przyjaciołom, Znajomym składamy głębokie słowa współczucia;
nasze środowisko straciło zasłużonego naukowca i wychowawcę młodzieży akademickiej.

Spotkania Młodych w O/Poznańskim - BIOSFERA

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów wydarzenia, Studenckiego Koła "Biosfera" przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uprzejmie informuję o zbliżającej się 10. edycji wykładów otwartych z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu. Tegoroczne spotkania odbędą się 27 kwietnia b.r., w sobotę, w Sali...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.