Nagroda AgroBioTop, edycja 2019!
W imieniu Kapituły Nagrody AgroBioTop – Profesorowie: Maciej Żylicz , Przewodniczący Kapituły oraz Tomasz Twardowski, wiceprzewodniczący Kapituły pragną zaprosić do zgłaszania kandydatur do tego ważnego wyróżnienia. W roku bieżącym odbywa się trzecia edycja programu. Celem Nagrody jest promocja nauki polskiej poprzez wyróżnianie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcia z zakresu biotechnologii przyczyniły się do rozwoju nauk rolniczych i wnoszą̨ wybitny wkład w rozwój rolnictwa.
Kandydatami do AgroBioTop - i nagrody pieniężnej 5 000 Euro - mogą być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci.
Kandydatury można zgłaszać od 22 maja do 10 września br., zaś ogłoszenie laureata nastąpi 12 grudnia br. podczas gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
Pełne informacje o konkursie znajdują sięRegulaminie, a zgłoszenie można dokonać na Formularzu zgłoszeniowym.
Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres poczty elektronicznej prof. dr hab. Tomasza Twardowskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Na ewentualne pytania odpowie Aleksandra Stasiak, Sekretarz Nagrody: tel. 22 854 16 21.
Zapraszamy do programu,
pozostając z poważaniem,
Prof. dr hab. Maciej Żylicz, Przewodniczący
Prof. dr hab. Tomasz Twardowski, Wiceprzewodniczący
Kapituły Nagrody
Regulamin Nagrody i Formularz zgłoszenia pod linkiem: Nagroda AgroBioTop - edycja 2018 - aktualizacja.

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.