Zapraszamy na stronę www.facebook.com/ptbioch !

Na stronie ukazują się informacje o bieżących działaniach Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Dodatkowo informujemy o kursach, konferencjach organizowanych przez Federację Europejskich Towarzystw Biochemicznych - FEBS. Publikowane są także ogłoszenia o możliwościach stypendialnych.

Zapraszamy do lajkowania strony facebookowej PTBioch!

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.