Więcej informacji oraz link do streszczeń w zakładce: Towarzystwo/Zjazdy PTBioch

Informacje o Laureatach bieżących edycji nagród, znajdują się w zakładce: Nagrody i Stypendia

Inaugurację otwarcia poprowadził Przewodniczący Kongresu BIO2018 prof. dr hab. Andrzej C. Składanowski

Stoisko FEBS, od lewej: przedstawicielka firmy TwK, następnie dr Małgorzata Iciek i prof. dr. hab. Piotr Laidler - Przewodniczący 44 Kongresu FEBS, który odbędzie sie w 2019 roku, w Krakowie - ZAPRASZAMY!

Walne Zgromadzenie Członków PTBioch, które otworzył Prezes Polskiego Towarzystwa Biochemicznego prof. dr hab. Andrzej B. Legocki

Od lewej: prof. dr hab. Adam Szewczyk (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie), prof. dr hab. Ewa Łojkowska (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii GUMed) i prof. dr hab. Bożena Kamińska-Kaczmarek (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie).

Profesora Zenona Schneidera wspomina prof. Andrzej Guranowski

W dniu 26. listopada 2018 roku zmarł w Poznaniu prof. dr hab. Zenon Schneider ‒ wieloletni pracownik Katedry Biochemii (przemianowanej przed prawie 20 laty na Katedrę Biochemii i Biotechnologii) kolejno: w Wyższej Szkole Rolniczej i Akademii Rolniczej w Poznaniu. W latach 1972-75 był moim...

Konferencja z okazji 250 rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego, Grodno

W dniach od 7 do 10 listopada delegacja Polskiego Towarzystwa Biochemicznego wzięła udział w trójstronnej konferencji naukowej poświęconej 250 rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego, która odbyła się w Grodnie na Białorusi.