W dniu 10 listopada 2022 odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze w Oddziale Poznańskim. Wybrano nowe władze Zarządu Oddziału Poznańskiego PTBioch, na kadencję 2022 – 2025 w składzie: prof. IChB PAN dr hab. Zbigniew Warkocki - Przewodniczący, prof. dr hab. Wiesława Jarmuszkiewicz - Wiceprzewodnicząca, prof. UAM dr hab. Michał Rurek - Sekretarz, Członkowie Zarządu- prof. IChB PAN dr hab. Anna Kurzyńska-Kokorniak, dr hab. Agnieszka Dzikiewicz-Krawczyk; Komisja Rewiazyjnaj- prof. UP dr hab. Małgorzata Pietrowska-Borek  (Przewodnicząca KR), prof. dr hab. Andrzej Guranowski, prof. ID PAN dr hab. Tomasz Pawłowski.

Poznan

Na zdjęciu stoją (od lewej do prawej strony): członek Komisji Rewizyjnej prof. ID PAN dr hab. Tomasz Pawłowski (Instytut Dendrologii PAN w Kórniku), wiceprzewodnicząca prof. dr hab. Wiesława Jarmuszkiewicz (Wydział Biologii UAM), przewodniczący Zarządu prof. IChB PAN dr hab. Zbigniew Warkocki (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu), przewodnicząca Komisji Rewizyjnej prof. UP dr hab. Małgorzata Pietrowska-Borek (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu), sekretarz prof. UAM dr hab. Michał Rurek (Wydział Biologii UAM), członkini Zarządu prof. IChB PAN dr hab. Anna Kurzyńska-Kokorniak (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu) oraz członek Komisji Rewizyjnej prof. dr hab. Andrzej Guranowski (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu). Zdjęcie wykonał dr Andonis Karachitos (Wydział Biologii UAM).

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar - "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I "

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na kolejną sesję wykładową zatytułowaną "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I ". Webinar on-line odbędzie się 11 kwietnia 2024 r., o godz. 12:00