Szanowni Państwo,

Poznański Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego serdecznie Państwa zaprasza na wykład pt. "Stabilność metaboliczna mięśni szkieletowych człowieka w wysiłku fizycznym oraz zjawisko powysiłkowego nadstrzału fosfokreatyny", który wygłosi gość naszego Oddziału, referent programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze", prof. Jerzy Żołądź z Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wykład odbędzie 25 kwietnia b.r. (czwartek) o godz. 15.30 w sali Parter, na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Umultowska 89). W załączeniu przesyłam plakat dotyczący wspomnianego wydarzenia.

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Michał Rurek
sekretarz Oddziału

Spotkania Młodych w O/Poznańskim - BIOSFERA

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów wydarzenia, Studenckiego Koła "Biosfera" przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uprzejmie informuję o zbliżającej się 10. edycji wykładów otwartych z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu. Tegoroczne spotkania odbędą się 27 kwietnia b.r., w sobotę, w Sali...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.