W ramach obchodów 60tej rocznicy FEBS w 2024 roku zapraszamy do przesyłania fotografii wykonanych przy użyciu narzędzi bio-obrazowania (mikroskopia każdego rodzaju) w trakcie pracy naukowej. Zdjęcia te będą eksponowane na wystawie podczas Kongresu FEBS 2024 w Mediolanie. Jury wybierze dziesięć obrazów do pokazania podczas Kongresu, bazując na znaczeniu naukowym, oryginalności oraz artystycznym wrażeniu. Spośród tych dziesięciu, pięć nagród zostanie przyznanych po głosowaniu uczestników Kongresu FEBS w Mediolanie.

Aby przesłać zdjęcie do tego konkursu, musisz być uczestnikiem 48. Kongresu FEBS lub członkiem jednego z towarzystw skupionych w FEBS.

Zgłoszenia zdjęć są przyjmowane do 1 czerwca 2024 roku. Prosimy o sprawdzenie pełnych zasad konkursu “The beauty behind biological sciences” i instrukcji dotyczących przesyłania zdjęć w pliku PDF. Czekamy na Twoją propozycję! Zobacz stronę:

“the-beauty-behind-biological-sciences”-2211

Konkurs “The beauty behind biological sciences” jest organizowany przez FEBS we współpracy z Polskim Towarzystwem Biochemicznym i Włoskim Towarzystwem Biochemii i Biologii Molekularnej. Plakat konkursowy zaprojektował Mirosław Pawłowski.