Członkiem Zwyczajnym Towarzystwa jest aktywny naukowo reprezentant biochemii lub jednej z nauk pokrewnych, posiadający istotny dorobek w swojej dziedzinie. Przez dorobek rozumie się publikacje w czasopismach o zasięgu międzynarodowym.

Do pobrania:

DEKLARACJA do pobrania

Wypełnioną i podpisaną (przez Członków wprowadzających oraz kandydata) deklarację, należy wysłać pocztą elektroniczną w formie skanu na poniższy adres:

Future Science Future Star Award

Dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego znalazła się wśród czwórki finalistów, którzy walczyć będą o międzynarodową nagrodę Future Science Future Star Award. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ostatnim etapie konkursu - publicznym głosowaniu,...