Po raz szesnasty Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych i Geriatrii wraz z Samodzielną Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej Pomorskego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapraszają zainteresowanych do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” Wiosenna edycja odbędzie się pod hasłem „Współczesna medycyna – kilka zaskakujących faktów. Nerki w szczególnych sytuacjach klinicznych. Płyny z jam ciała”. Sympozjum odbędzie się w sobotę 18 marca 2017r. w godz. 10.00-15.30, w auli wykładowej w Gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Rybackiej 1 w Szczecinie. Informacje szczegółowe dotyczące udziału i programu konferencji w witrynie Uczelni: https://www.pum.edu.pl/wydarzenia/xvi-konferencja-naukowo-szkoleniowa.-postepy-w-diagnostyce-chorob-autoimmunologicznych.-wspolczesna-medycyna-kilka-zaskakujacych-faktow.-nerki-w-szczegolnych-sytuacjach-klinicznych.-plyny-z-jam-ciala.