XVII konferencja naukowo-szkoleniowa z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych pod hasłem „Udar mózgu. Doustne antykoagulanty. Przeciwciała antyfosfolipidowe” odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2017 r., w godz. 10:00-15:00 w gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Rybacka 1 w Szczecinie.

Organizatorami są Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych I Geriatrii, Samodzielna Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Szczegóły organizacyjne, możliwość rejestracji pod adresem: https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/postepy-w-diagnostyce-chorob-autoimmunologicznychudar-mozgu.-doustne-antykoagulanty.-przeciwciala-antyfosfolipidowe

FEBS Education Seasonal Webinar

FEBS Education Committee is inviting you to a scheduled FEBS Education Seasonal Webinar. Please note the attached program for FEBS Education Committee Autumn Webinar which will take place on Dec 2, 2021 / Thursday / 16:00-17:00 CET...