Więcej informacji oraz link do streszczeń w zakładce: Towarzystwo/Zjazdy PTBioch

Informacje o Laureatach bieżących edycji nagród, znajdują się w zakładce: Nagrody i Stypendia

Inaugurację otwarcia poprowadził Przewodniczący Kongresu BIO2018 prof. dr hab. Andrzej C. Składanowski

Stoisko FEBS, od lewej: przedstawicielka firmy TwK, następnie dr Małgorzata Iciek i prof. dr. hab. Piotr Laidler - Przewodniczący 44 Kongresu FEBS, który odbędzie sie w 2019 roku, w Krakowie - ZAPRASZAMY!

Walne Zgromadzenie Członków PTBioch, które otworzył Prezes Polskiego Towarzystwa Biochemicznego prof. dr hab. Andrzej B. Legocki

Od lewej: prof. dr hab. Adam Szewczyk (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie), prof. dr hab. Ewa Łojkowska (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii GUMed) i prof. dr hab. Bożena Kamińska-Kaczmarek (Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie).

Zmarła prof. dr hab. Hanna Strzelecka-Gołaszewska

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że 13 kwietnia odeszła nagle prof. Hanna Strzelecka-Gołaszewska, światowej sławy biochemik, osoba przez pół wieku współtworząca Instytut Nenckiego.

Reprint Teoryi Jestestw Organicznych

Polskie Towarzystwo Biochemiczne wydało reprint słynnego dzieła Jędrzeja Śniadeckiego W ostatnich dniach września, z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem, ukazał się reprint słynnego dzieła Jędrzeja Śniadeckiego, jednej z najwybitniejszych...