Prod. dr hab. Ewa Stachowska zaprasza do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji uzupełnionej o część warsztatową organizowanej przez Zakład Biochemii i Żywienia Człowieka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, która odbędzie się 3 czerwca 2017 w Auli im. prof. Skoczowskiego ul. 26 kwietnia 10, w budynku Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Konfrencja jest adresowana do lekarzy, dietetyków, terapeutów, studentó i osób zainteresowanych tematem. konferencji

Doskonali mówcy i doświadczeni praktycy będą mówić o otyłości - schorzeniu, którego nie sposób leczyć jednowymiarowo. Dla pacjenta jest najlepiej, kiedy swoje siły połączy kilku specjalistów. Dlatego na konferencji pojawią się eksperci z różnych dziedzin: medycyny, dietetyki, fizjoterapii, biochemii, diagnostyki laboratoryjnej.

Skupimy się na różnych typach otyłości, jej występowaniu, leczeniu i powikłaniach. Poruszymy zagadnienia ściśle powiązane z problematyką, tj, m. in:. zakwaszenie organizmu, nieszczelność jelit, terapia bariatryczna, ziołoterapia, konsekwencje niedoborów wit. D. Całość przedstawimy w oparciu o konkretne przykłady pacjentów w różnym wieku i w różnej sytuacji zdrowotnej.

Ilość miejsc - 500!

Na stronie Konferencji program i wiele intresujących szczegółów, także dla młodych uczestników!

FEBS 2017 BANNER

baner ifpan ppa

eb 2017

NaBioMat