The Code Breaker: Jennifer Doudna, Gene Editing, and the Future of the Human Race Waltera Isaacsona, do której przekładu (PL: Kod życia. Jennifer Doudna, edycja genów i przyszłość ludzkości)” udzieliliśmy konsultacji naukowej na zaproszenie Wydawnictwa Insignis, zapraszamy serdecznie na:

wykład otwarty jednego z bohaterów książki
dra Krzysztofa Chylińskiego
współtwórcy technologii edycji genów CRISPR-Cas9
pt.:

Nożyce nagrodzone Noblem: edycja genomów metodą CRISPR/Cas9. Od krótkiej historii powstania, przez możliwości i ograniczenia, do aktualnych i przyszłych zastosowań.

Wydarzenie odbyło się 23.06.br. w Auli P01.1 Zespołu Dydaktyczno-Bibliotecznego Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Gronostajowej 7 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

kodZycia