Szanowni Państwo,

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na kolejną sesję wykładową zatytułowaną " Nowe narzędzia badawcze w diagnostyce i terapii chorób ". Webinar on-line odbędzie się 14 marca 2024 r., o godz. 12:00.

Wykłady wygłoszą:

1. Dr n.med. Marcin Talar
Zakład Biochemii, Katedra Biochemii i Chemii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi " Analiza obrazu z wykorzystaniem konwolucyjnych sieci neuronowych" (godz. 12:05)

1. Mgr Marta Kozieł, Starszy specjalista ds. badań naukowych
Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Zespół Laboratoriów BRaIn“Mikroskopia konfokalna oparta o technologię wirujących dysków”(godz. 12:55)

1. Dr hab. n.med. Tomasz Boczek, prof. uczelni
Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Katedra Biochemii Medycznej, Zakład Neurochemii Molekularnej " Zastosowanie techniki FRET do przyżyciowego obrazowania szlaków sygnalizacyjnych w komórkach nerwowych”(godz. 13:45)

Link do bezpłatnej rejestracji:

Zarząd Łódzkiego Oddziału PTBioch

PROGRAM: