logo PTBIOCH

logo FEBS

Zmiana platformy wydawniczej Acta Biochimica Polonica

Od stycznia 2024 roku nastąpiła zmiana platformy wydawniczej Acta Biochimica Polonica na platformę firmy Frontiers Media SA, wydawcy recenzowanych, ogólnodostępnych czasopism naukowych. Pismo założone 66 lat temu, Acta Biochimica Polonica jest godnym zaufania czasopismem w dziedzinie biochemii!

Dlaczego warto publikować w Acta Biochimica Polonica (ABP)?

> Otwarty dostęp: Acta Biochimica Polonica zapewnia nieograniczony dostęp do swojej zawartości, gwarantując, że cenna wiedza naukowa jest dostępna dla wszystkich czytelników bez barier subskrypcyjnych.

> Szybki, sprawiedliwy i transparentny proces recenzji: Autorzy korzystają z procesu recenzji cechującego się efektywnością i transparentnością.

> Pismo jest Indeksowane w PubMed, Scopus i Web of Science: Włączenie Acta Biochimica Polonica do renomowanych baz danych takich jak PubMed, Scopus i Web of Science gwarantuje zwiększoną widoczność dla opublikowanych badań.

Więcej informacja na stronie www:

https://www.frontierspartnerships.org/journals/acta-biochimica-polonica

Zapraszamy do obserwowania profilu Twittera (X):

@ActaBiochPol

Zapraszamy do polubienia profilu FB:

https://www.facebook.com/ActaBiochimicaPolonica/

Z ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar -

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar - "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.II " - Webinar on-line odbędzie się 25 kwietnia 2024 r., o godz. 13:00.

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na kolejną sesję wykładową zatytułowaną " Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.II ". Webinar on-line odbędzie się 25 kwietnia 2024 r., o godz. 13:00

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

NOWY PRZEWODNICZĄCY SEKCJI TKANKI ŁĄCZNEJ

NOWY PRZEWODNICZĄCY SEKCJI TKANKI ŁĄCZNEJ

Dr hab. n. med. Jacek Drobnik (profesor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik Zakładu Patofizjologii i Katedry Patologii Ogólnej i Doświadczalnej) został nowym Przewodniczącym Sekcji Tkanki Łącznej Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Jacek Drobnik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego...

więcej więcej