Aby zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Biochemicznego należy przysłać do Zarządu Głównego wypełnioną i podpisaną przez dwóch członków wprowadzających deklarację członkowską.

Korespondencję prosimy adresować w następujący sposób:

listy polecone:

Instytut Biologii Doświadczalnej
skr. poczt. 38 (PTBioch.)
ul. Pasteura 3
02-093 Warszawa

listy zwykłe:

Polskie Towarzystwo Biochemiczne
ul. Pasteura 3
02-093 Warszawa

Nowi Członkowie będą przyjmowani podczas zebrań Zarządu. Zainteresowane członkostwem osoby prosimy o nadsyłanie deklaracji na adres Biura Zarządu w Warszawie, w odpowiednio wcześniejszym terminie.
W roku 2015 najbliższe posiedzenie Zarządu Polskiego Towarzystwa Biochemicznego odbędzie się w marcu.

Zasady przyjmowania oraz prawa i obowiązki członków Polskiego Towarzystwa Biochemicznego określa Statut oraz Regulamin Członka Zwyczajnego Towarzystwa. Informacje dotyczące składek znajdziecie Państwo na stronie głównej oraz w zakładce: Towarzystwo/Informacje/Składki członkowskie i prenumerata Postepów Biochemii

Future Science Future Star Award

Dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego znalazła się wśród czwórki finalistów, którzy walczyć będą o międzynarodową nagrodę Future Science Future Star Award. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ostatnim etapie konkursu - publicznym głosowaniu,...