logo PTBIOCH

logo FEBS

Kim jesteśmy?

Obecnie w skład Sekcji wchodzą młodzi naukowcy z kilku Oddziałów Polskiego Towarzystwa Biochemicznego: krakowskiego, poznańskiego, lubelskiego, łódzkiego, katowickiego i wrocławskiego.

Jaka jest nasza misja?

Naszym celem jest rozwijanie wspólnych działań i wydarzeń, w tym dyskusji tematycznych, konferencji naukowych, sympozjów i warsztatów, dzielenie się zasobami, a także wskazywanie młodym naukowcom możliwości działania w nauce w kraju i poza nim poprzez zapewnienie odpowiednich kontaktów i networking, w szeroko pojętym obszarze nauk o życiu (life-sciences).

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli jesteś młodą naukowczynią/naukowcem (do 40 r.ż.) i chcesz do nas dołączyć skontaktuj się z nami przez email febs.jr@ptbioch.edu.pl.

Wkrótce się do Ciebie odezwiemy ze szczegółowymi informacjami!

Nasze media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555243363855&locale=pl_PL
X (Twitter): https://twitter.com/FEBSJrPoland
Instagram: https://www.instagram.com/febsjrpl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/febs-poland-junior-section-669721303/

Z ŻYCIA ODDZIAŁÓW

WYDARZENIE W O/LUBELSKIM on-line 7 czerwca 2024

WYDARZENIE W O/LUBELSKIM on-line 7 czerwca 2024

VIII Ogólnopolska Mikrobiologiczna Konferencja Naukowa MICROBS, 7 czerwca 2024 r. w Oddziale Lubelskim odbyła się on-line VIII Ogólnopolską Mikrobiologiczną Konferencję Naukową MICROBS. Konferencja Naukowa MICROBS to ciesząca się uznaniem inicjatywa skierowana do pracowników naukowych,...

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

DYPLOM DLA PROF. ANDRZEJA LEGOCKIEGO

DYPLOM DLA PROF. ANDRZEJA LEGOCKIEGO

W dniu 12 czerwca br. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomu członka honorowego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego prof. Andrzejowi Legockiemu. Ceremonia miała miejsce podczas Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu, gdzie licznie zgromadzeni goście mieli okazję uczcić...

więcej więcej