Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Biochemicznego przewiduje możliwość pokrycia kosztów uczestnictwa w zjeździe PTBioch tym członkom Towarzystwa, którzy są na emeryturze. Zainteresowani proszeni są o złożenie wniosku wraz z uzasadnieniem konieczności ich uczestnictwa w zjeździe najpóźniej do dnia stanowiącego termin nadsyłania streszczeń na dany zjazd. Wnioski będą rozpatrywane indywidualnie przez Zarząd Główny.

Future Science Future Star Award

Dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego znalazła się wśród czwórki finalistów, którzy walczyć będą o międzynarodową nagrodę Future Science Future Star Award. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ostatnim etapie konkursu - publicznym głosowaniu,...