Pragniemmy poinformować, że na Walnym Zebraniu Członków Towarzystwa, które odbyło się 10 września przyjęte zostało absolutorium dla ustępującego Zarządu Głównego XX kadencji i wybrany został Zarząd Towarzystwa XXI kadencji.

Po pełnieniu funkcji przez dwie kadencje, zgodnie ze statutem ustąpił poprzedni Prezes Towarzystwa, prof. dr hab. Andrzej Dżugaj. Dziękujemy Andrzeju za te 6 lat ciężkiej pracy i za to czego w tym czasie dokonałeś.

Nowym Prezesem Towarzystwa został prof. dr hab. Andrzej Legocki

zdjęcie

Na Wiceprezesa Towarzystwa zebrani wybrali na drugą kadencję prof. dr hab. Adam Szewczyk

Wybrano też nowy Zarząd Główny w składzie:

Paweł Pomorski - Sekretarz
Elżbieta Rębas - Skarbnik
Joanna Moraczewska - Członek Prezydium
Piotr Laidler - Członek Prezydium
Artur Jarmołowski - Członek Prezydium
Ewa Birkner - Członek Zarządu
Barbara Dołęgowska - Członek Zarządu
Jolanta Jura - Członek Zarządu