Członkiem Nadzwyczajnym Towarzystwa może być każdy kto pracuje lub interesuje się szeroko pojętą biochemią i naukami pokrewnymi. Członek nadzwyczajny wspiera cele statutowe Towarzystwa opłacając składki członkowskie. Członek nadzwyczajny otrzymuje dostęp do Postępów Biochemii i może korzystać ze zniżek członkowskich na konferencjach, zarówno udzielanych przes Towarzystwo jak i organizacje, których Towarzystwo jest członkiem. Członek nadzwyczajny nie ma biernego i czynnego prawa głosu przy wyborach władz Towarzystwa.

DEKLARACJA do pobrania

Wypełnioną i podpisaną deklarację należy wysłać pocztą elektroniczną w formie skanu, na poniższy adres:

Future Science Future Star Award

Dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego znalazła się wśród czwórki finalistów, którzy walczyć będą o międzynarodową nagrodę Future Science Future Star Award. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ostatnim etapie konkursu - publicznym głosowaniu,...