logo PTBIOCH

logo FEBS

 

Program First Team umożliwia zdobyć środki na finansowanie pierwszych zespołów badawczych kierowanych przez doktorów na wczesnym etapie kariery naukowej (do 5 lat po doktoracie). Wysokość finansowania: do 2 mln zł. Termin składania wniosków 12.08-17.10.2016.

Program POWROTY oferuje finansowanie projektów (do 800 tys. zł) o charakterze staży podoktorskich realizowanych przez młodych doktorów powracających po przerwie do pracy naukowej. Termin składania wniosków 12.08-17.10.2016.

Program START to propozycja dla młodych badaczy posiadających już udokumentowane osiągnięcia naukowe w swojej dziedzinie badań. Laureaci programu otrzymują roczne stypendium w wysokości 28 tys. zł, które mogą przeznaczyć na dowolny cel. START to największy i najstarszy program stypendialny w Polsce skierowany do młodych naukowców. Aplikować można do końca października 2016.

Program TEAM-TECH oferuje granty do 3,5 mln zł na projekty dotyczące rozwoju technologii, procesu lub innowacyjnego produktu. Wnioski składać mogą osoby ze stopniem doktora i posiadające doświadczenie badawcze lub wdrożeniowe poparte osiągnięciami o międzynarodowym zasięgu. W ramach programu funkcjonuje również moduł Core Facility. Aplikacje można składać od 16 listopada 2016 do 15 stycznia 2017.

FNP zaprasza młodych doktorów z Polski i z zagranicy na spotkanie informacyjne poświęcone możliwości zdobycia grantów w programach FIRST TEAM, HOMING i POWROTY. Spotkanie odbędzie się 15 września 2016 r. Będzie prowadzone w jęz. angielskim. Można w nim wziąć udział osobiście (rejestracja) lub śledzić transmisję w internecie.  

Więcej informacji w witrynie http://mail.exciting-news.pl/p/qjaqg0cjpo/demrbdn27d/

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

Warsztaty edukacyjne FEBS, Zagrzeb, Chorwacja 2022

Warsztaty edukacyjne FEBS, Zagrzeb, Chorwacja 2022

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności nauczania. Zastanawiasz się nad wprowadzeniem metod PBL w edukacji swoich uczniów. Może po prostu chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo badać edukację. Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas i dowiedz się, jak przeprowadzić badać własne...

więcej więcej