koszty podróży w obie strony do miejsca docelowego (bilety lotnicze i kolejowe) oraz stypendium w wysokości 1 704 euros z innymi dodatkowymi wsparciami, jak np. mieszkanie w domu akademickim w interesującej cenie oraz ubezpieczenie zdrowotne na cały okres pobytu.

Kandydaci powinni wysłać swoją kandydaturę do 30/09/2016 r.

Więcej informacji: http://institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/2016/06/30/stypendium-naukowe-za-badania-z-zastosowaniami-terapeutycznymi-w-ramach-konkursu-nagrody-galien-polska-2016/

Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia komunikatu wśród osób potencjalnie zainteresowanych i pozostajemy do Państwa dyspozycji celem odpowiedzenia na wszelkie pytania i uwagi.

Pozdrawiam serdecznie,

Antonin Borgnon

Chargé de Mission Scientifique
Ambassade de France en Pologne

institutfrancais.pl/sciences-universites

fdip.fr/VST-Pol

Galien

Wybrano władze Oddziału Warszawskiego na kolejną kadencję.

W dniu 28 września br. w IBB PAN odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Wybrano na nim nowe władze Oddziału.