XVII konferencja naukowo-szkoleniowa z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych pod hasłem „Udar mózgu. Doustne antykoagulanty. Przeciwciała antyfosfolipidowe” odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2017 r., w godz. 10:00-15:00 w gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Rybacka 1 w Szczecinie.

Organizatorami są Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych I Geriatrii, Samodzielna Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Szczegóły organizacyjne, możliwość rejestracji pod adresem: https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/postepy-w-diagnostyce-chorob-autoimmunologicznychudar-mozgu.-doustne-antykoagulanty.-przeciwciala-antyfosfolipidowe

Neuro RNA conference "RNA regulation in brain function and disease"

W imieniu organizatorów zapraszamy na Neuro RNA conference "RNA regulation in brain function and disease", organizowanej przez pracowników ICHB PAN w Poznaniu, w dniach 28-30 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce Konferencje / Zaproszenia Na Konferencje...