Z prawdziwym żalem przyjmujemy smutną wiadomość i przekazujemy ją społeczności biochemików.
W Łodzi, dnia 21 marca b.r.zmarł  Prof. dr hab. n. med. Janusz Greger, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, aktywny także w strukturach Zarządu Głównego w kadencjach wcześniejszych, były kierownik Katedry Biochemii Lekarskiej Akademii Medycznej w Łodzi, a także były prorektor Uczelni oraz prodziekan Wydziału Lekarskiego AM w Łodzi.

Zachowując Go w serdecznej pamięci pochylamy głowy!

Rodzinie Zmarłego Profesora, Współpracownikom, Przyjaciołom, Znajomym składamy głębokie słowa współczucia;
nasze środowisko straciło zasłużonego naukowca i wychowawcę młodzieży akademickiej.

Art & Science

Art & Science "Sztuka powstania życia".

W dniach od 29 kwietnia do 23 maja 2021 roku odbywa się w galerii Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie pierwsza wystawa czwartego projektu Art & Science "Sztuka powstania życia".