Nagroda AgroBioTop, edycja 2019!
W imieniu Kapituły Nagrody AgroBioTop – Profesorowie: Maciej Żylicz , Przewodniczący Kapituły oraz Tomasz Twardowski, wiceprzewodniczący Kapituły pragną zaprosić do zgłaszania kandydatur do tego ważnego wyróżnienia. W roku bieżącym odbywa się trzecia edycja programu. Celem Nagrody jest promocja nauki polskiej poprzez wyróżnianie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcia z zakresu biotechnologii przyczyniły się do rozwoju nauk rolniczych i wnoszą̨ wybitny wkład w rozwój rolnictwa.
Kandydatami do AgroBioTop - i nagrody pieniężnej 5 000 Euro - mogą być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci.
Kandydatury można zgłaszać od 22 maja do 10 września br., zaś ogłoszenie laureata nastąpi 12 grudnia br. podczas gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
Pełne informacje o konkursie znajdują sięRegulaminie, a zgłoszenie można dokonać na Formularzu zgłoszeniowym.
Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres poczty elektronicznej prof. dr hab. Tomasza Twardowskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Na ewentualne pytania odpowie Aleksandra Stasiak, Sekretarz Nagrody: tel. 22 854 16 21.
Zapraszamy do programu,
pozostając z poważaniem,
Prof. dr hab. Maciej Żylicz, Przewodniczący
Prof. dr hab. Tomasz Twardowski, Wiceprzewodniczący
Kapituły Nagrody
Regulamin Nagrody i Formularz zgłoszenia pod linkiem: Nagroda AgroBioTop - edycja 2018 - aktualizacja.

Future Science Future Star Award

Dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego znalazła się wśród czwórki finalistów, którzy walczyć będą o międzynarodową nagrodę Future Science Future Star Award. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ostatnim etapie konkursu - publicznym głosowaniu,...