Oglądaj na YouTube

Bartłomiej Grygorcewicz studia inżynierskie i magisterskie ukończył na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku biotechnologia. Od roku 2019 związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie, na którym w roku 2022 obronił pracę doktorską. Odbył staż naukowy na Warwick University w centrum biologii syntetycznej. Kierował grantem Preludium finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Aktualnie kieruje projektem w ramach programu LIDER XII Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W pracy naukowej zajmuje się biologią bakteriofagów litycznych oraz ich potencjałem aplikacyjnym w ramach koncepcji One Health.

Składki członkowskie w roku 2022

Przypominamy, że składki członkowskie za rok bieżący należy opłacić do 31 marca. Wysokość składek roku 2022: pełna - 100 zł ulgowa - 50 zł małżeńska - 150 zł Do skorzystania ze składek ulgowych uprawnieni są: studenci, doktoranci oraz emeryci zainteresowani prenumeratą Postępów Biochemii. Zwracamy się...