Oglądaj na YouTube

Bartłomiej Grygorcewicz studia inżynierskie i magisterskie ukończył na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku biotechnologia. Od roku 2019 związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie, na którym w roku 2022 obronił pracę doktorską. Odbył staż naukowy na Warwick University w centrum biologii syntetycznej. Kierował grantem Preludium finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Aktualnie kieruje projektem w ramach programu LIDER XII Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W pracy naukowej zajmuje się biologią bakteriofagów litycznych oraz ich potencjałem aplikacyjnym w ramach koncepcji One Health.

Neuro RNA conference "RNA regulation in brain function and disease"

W imieniu organizatorów zapraszamy na Neuro RNA conference "RNA regulation in brain function and disease", organizowanej przez pracowników ICHB PAN w Poznaniu, w dniach 28-30 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce Konferencje / Zaproszenia Na Konferencje...