Nowe władze Oddziału PTBioch wystartowały - jakże udanie - ze statutowym spotkaniem szkoleniowo - naukowym. Było to pierwsze zebranie biochemiczne adresowane do szerszego środowiska po 3 latach bez zgromadzeń w realu. Program zebrania cenny dla biochemików, diagnostów, klinicystów, z udziałem przedstawiciela firmy Cytologic. Akcenty wzruszające jubileuszowe też były. Słuchacze dopisali, frekwencja na zebraniu bardzo cieszyła Organizatorów. Władzom szczecińskiego Oddziału słowa podziękowania za przygotowanie zebrania i życzenia pomyślności w realizacji planów statutowych w Nowym Roku.

Wydarzenie w O/Toruńskim - Spotkanie naukowe: wykład dr Mateusza Kwiatkowskiego

Oddział Toruński PTBioch zaprasza na otwarte spotkanie naukowe, wykład dr Mateusza Kwiatkowskiego pt. "Cykliczne nukleotydy - nowy trend w badaniu szlaków transdukcji sygnału roślin". Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2023, o godz. 10:00, w sali I Wydziału Nauk Biologicznych i Wterynaryjnych UMK w...

ZOOM Zebranie Prezydium ZG PTBioch

W dniu 20 stycznia 2023 roku odbyło się ZOOM zebranie Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. W zebraniu uczestniczyli Adam Szewczyk, Piotr Laidler, Elżbieta Rębas, Jolanta Jura, Wiesława Jarmuszkiewicz, Urszula Wojda, Paweł Pomorski oraz Ewa Jaworska. Omówiono