Zarząd Główny PTBioch powołał nowy skład Komisji ds. Nagrody im. J. K. Parnasa na kadencję 2023 - 2025 w nastepującym składzie:

Przewodniczący - prof. dr hab. Andrzej Legocki z Poznania

Członkowie Komisji:

prof. dr hab. Magda Konarska (Warszawa)

prof. dr hab.Igor Konieczny (Gdańsk)

prof. dr hab.Piotr Kozłowski (Poznań)

prof. dr hab.Kazimierz Strzałka (Kraków)

Zgłoszenia do nagrody prosimy nadsyłać droga elektroniczną na adres e-mail: biuro@ptbioch.edu.pl do 31 marca. Więcej informacji w zakładce NAGRODY I STYPENDIA