logo PTBIOCH

logo FEBS

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

W dniach od 29 kwietnia do 23 maja 2021 roku odbywa się w galerii Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie pierwsza wystawa czwartego projektu Art & Science "Sztuka powstania życia".

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego webinaru zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne, który odbędzie się 20 mja 2021, o godz. 13:00, na platformie ZOOM_WEBINAR.

Wykład pt. "Nieoczekiwana zmiana miejsc - nowe spojrzenie na rodzinę fibroblastycznych czynników wzrostu" zostanie wygłoszony przez prof. Małgorzatę Zakrzewską  z Wydzialu Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Osoby zainteresowane wykładem prosimy o rejestrację (ilość miejsc ograniczona): 

https://zoom.us/webinar/register/ WN_bwxQX5jvQ0G6gjdF_6Rv6w

 Jednocześnie informujemy, że wykład będzie transmitowany również poprzez live streaming na portalu FACEBOOK Polskiego Towarzystwa Biochemicznego:

https://www.facebook.com/ptbioch

 

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele, spieszymy powiadomić, że w obecnej sytuacji, gdy jedyną bezpieczną metodą na wysłuchanie wykładu jest form webminaru, Polskie Towarzystwo Biochemiczne postanowiło utworzyć kanał na platformie YouTube by prezentować utrwalone wystąpienia zapraszanych przez Towarzystwo wykładowców. Zachęcamy do odwiedzenia i zasubskrybowania kanału PTBioch! Odwiedź zasubskrybuj

Kongres FEBS 2021 odbędzie się całkowicie w przestrzeni wirtualnej. Więcej szczegółó: https://2021.febscongress.org/

27 stycznia 2021 roku, na platformie ZOOM WEBINAR odbyła się 9 Konferencja MITOCHONDRION ON-LINE.

banner strona

febs 2019

2018AdvCourseZ ŻYCIA TOWARZYSTWA

Art & Science

Art & Science "Sztuka powstania życia".

W dniach od 29 kwietnia do 23 maja 2021 roku odbywa się w galerii Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie pierwsza wystawa czwartego projektu Art & Science "Sztuka powstania życia".

więcej więcej